Karrier

Karrier

L2 és L1 SOC Analyst

Az L2 SOC Analyst pozíció neked való ha:

  • Szeretsz elmélyedni a logok és packet byte-ok feneketlen mocsarában
  • Láttál is már hasonlót (naplófájl és pcap)
  • Nem riadsz vissza ha fancy GUI-k helyett fekete alapon fehér betűk között kell kutatni
  • Magabiztosan navigálsz Linux parancssorban a gyakori toolokkal
  • A Windows-os ismereteid az Event Viewer-en innen és a Start menün túl is mutatnak
  • Virtuális gépekkel jól elboldogulsz (egyszerre többel 🙂 )
  • TCP/IP hálózati ismerekkel rendelkezel és az élet nem áll meg a default gateway mögött
  • Nem riadsz vissza némi kutatómunkától, melyet hatékonyan végzel
  • Analitikus és kreatív a gondolkodásmódod
  • Tudod, hogy nem csak SQL adatbázis van a világon
  • Az angol jól megy írásban és társalgási szinten szóban
  • Önállóan is képes vagy a feladatok precíz elvégzésére
  • A problémákat proaktívan megoldod

Az L1 SOC Analyst pozíció neked való ha:

  • Könnyedén meglátsz linenáris összefüggéseket
  • Otthonosan mozogz Windows és Linux GUI környezetben
  • Használtál már SSH-t és egy notepad++ többet mond minden Word-nél
  • Szívesen tesztelsz új eszközöket/szoftvereket
  • Érdekel az IT biztonság a nagyvilágban és rendszeresen olvasol is a témában
  • Tudod, hogy az IP cím javarészt MAC-kel jár de egyik sem fix
  • Jól kommunikálsz szóban és írásban is egyaránt
  • A munkádat precízen és logikusan vezeted
  • Képes vagy összeesküvés elméleteket nyomok alapján lemodellezni
  • Az MS Excel funkcióit jól ismered és alkalmazod is ha kell
  • Terhelhető vagy és csapatcentrikus
  • Műszaki beállítottság jellemző rád
  • Angolul is kommunikálsz

Az elvégzett munkáért cserébe pedig kínálunk:

  • Kimagasló fejlődési lehetőséget (azért némi ambíció nem árt mellé)
  • Hozzáférést a legmodernebb IT biztonsági megoldásokhoz
  • Időszakos szakmai képzéseket
  • Korlátlan kávéfogyasztást
  • Rendszeres csapatépítő tréningeket
  • Fővárosi viszonylatban is jónak számító kezdőfizetést, kiszámítható jövedelmet
  • Pozíciótól függően céges telefont és előfizetést, notebook-ot
  • Fiatalos légkört open office környezetben, 21. századi eszközökkel
  • Mentorrendszert (lesz kitől kérdezni)
  • Sportolási támogatást
  • Fárasztó szóvicceket naplementéig
  • Szakmai gyakorlatot

ELŐNYT JELENT

  • IT biztonsági technológiák ismerete: FW, IPS, SIEM, Anti-vírus, UTM gateway megoldások, tűzfal, végpontvédelem
  • Valamilyen script nyelv és reguláris kifejezések ismerete (python, perl..)
  • Webes technológiák ismerete: HTML, CSS, jQuery, PHP, MySQL
  • Releváns területen szerzett tapasztalat akár saját projektekben

Ha az alábbi címszavak közül 10-et vagy többet többet körül tudsz írni egy-egy szép összetett mondatban, ne habozz és add be a jelentkezésed! (A többit megtanulod menet közben 🙂 )

SIEM, python, syslog, Qradar, VMware, makró, Kali Linux, mongodb, Splunk, OSSIM, OSSEC, grep, IDS, korreláció, regex, honeypot, eseménynapló, snort, SMTP, suricata, snorlax, WAF, SQL query, SYN-ACK, DDoS, malware, github, CSIRT, pivot tábla, sérülékenység, hacking tool, CDN hálózat, tomcat, nginx, slowloris

Amennyiben valamelyik pozíció felkeltette érdeklődésed úgy várjuk angol nyelvű CV-det és motivációs levél helyett a frappáns 10(+) összetett mondatot magyarul. A CV mellékletben plagizálni nem ér kivéve, ha pokémon.

Jelentkezés: hr@blackcell.hu

Senior Sales munkatárs

Dinamikusan fejlődő csapatunk keres egy olyan munkatársat, aki szívesen dolgozna fiatalos, motivált légkörben, a belváros szívében, egy családias és összetartó team tagjaként. A senior sales munkatárs legfőbb feladata a kapcsolattartás a disztribútori- és partnerhálózattal, új ügyfelek felkutatása, ezzel elősegítve a Black Cell sikeres működését.

FŐBB FELADATOK:

  • Komplex értékesítési folyamat menedzselése a sales csapat további tagjaival együttműködve,
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás (telefonos és személyes),
  • Disztribútori hálózattal és a kereskedőpartnerekkel való kapcsolattartás, hosszútávú kapcsolat kiépítése és fenntartása,
  • Árajánlatok készítése (termék és szolgáltatás portfolió egyaránt),
  • Az értékesítési tervszámok elérésében való aktív részvétel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ MINIMUMKÖVETELMÉNYEK:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Office alkalmazások készségszintű ismerete (Excel, Word, Outlook),
  • Váratlan helyzetek, kihívások kreatív kezelése,
  • Proaktivitás, priorizálási képesség,
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség, nyitottság.
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyalási technika,
  • Csapatszellem, lelkesedés, erős „sales attitűd”,
  • Több éves értékesítési tapasztalat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú kereskedelmi, vagy gazdaságinformatikai végzettség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családias, fiatalos munkakörnyezet,
  • Versenyképes kompenzációs csomag, teljesítményarányos bónusszal kiegészülve,
  • Betanulást segítő tréningek, mentorálás,
  • Korlátlan kávé- és vízfogyasztás,
  • Rendszeres csapatépítő tréningek,
  • Céges telefon.

SZÜKSÉGES:

  • Legalább 4 év releváns munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos, legalább középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Hálózati mérnök

Dinamikusan fejlődő csapatunk keres egy olyan munkatársat, aki szívesen dolgozna fiatalos, motivált légkörben, a belváros szívében, egy családias és összetartó team tagjaként. A hálózati mérnök munkatárs legfőbb feladata a Black Cell Value Added Reseller üzletága keretében ügyfélprojektekben való részvétel, illetve belső üzemeltetés.

  • A cég és ügyfelek hálózatainak és határvédelmi rendszereinek tervezése, telepítése, adminisztrációja és folyamatos fejlesztése,
  • Hálózati eszközök (layer 2-3) switching és routing ismeretek,
  • Site-to-site vpn konfigurálása, felügyelete,
  • Magas biztonságú hálózatok kezelése,
  • Földrajzilag leválasztott, több telephelyes komplex hálózat üzemeltetése,
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek számára hálózat biztosítása,
  • Határvédelmi és biztonsági eszközök felügyelete,
  • Együttműködés és technológiai támogatás a security, üzemeltetés és fejlesztői csapatok számára.

  • Layer 2, Layer 3 magasszintű ismerete,
  • Magabiztos TCP ismeretek,
  • Hálózat tervezési ismeretek,
  • Microsoft és Linux alapismeretek,
  • 2-5 év szakmai tapasztalat,
  • Közép- vagy felsőfokú informatikai szakirányú végzettség,
  • Szakmai angol nyelv ismerete,
  • Kommunikatív, ügyfélképes, proaktív hozzáállás.

  • Next generation firewall ismeretek,
  • Cisco, Sophos, Fortinet, Palo Alto Networks hálózati eszközök managementjében szerzett tapasztalat,
  • Hyper-V, VMware ismeretek,
  • Virtuális hálózatok managementjében szerzett tapasztalat.

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Rendszeres céges rendezvények,
  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő.

Az álláspályázatokkal összefüggő adatkezelési tájékoztató (DDP12-02) ide kattintva érhető el.

Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez az álláspályázattal összefüggésben (DDP13-02) ide kattintva érhető el.

Amennyiben az érintett természetes személy a DDP13-02 hozzájáruló nyilatkozat kitöltése és aláírása nélkül nyújtja be a Black Cell Magyarország Kft., mint adatkezelő részére elektronikusan vagy papír alapon az álláspályázati dokumentációját (önéletrajz, motivációs levél stb.), úgy a dokumentáció adatkezelő részére történő megküldése és/vagy leadás ténye támasztja alá az érintett természetes személy általános adatvédelmi rendelet 6. cikk (1) bek. a) pontja szerinti hozzájárulását. A Black Cell Magyarország Kft. mindennemű felelősségét kizárja a hozzájáruló nyilatkozat megfelelő kitöltése és aláírása hiányából fakadó, az érintettre vonatkozó hátrányos jogkövetkezmények vonatkozásában.

Top