KARRIER

nyitott pozíciók

Junior SIEM Engineer

Feladatok

  • Összetett informatikai biztonsági projektekben való közreműködés
  • IT fenyegetések monitorozása
  • Incidenskezelési feladatok ellátása
  • A management technikai támogatása, fejlesztési folyamatok részterületein aktív részvétel
  • Riportok készítése

Pályakezdők és felsőoktatási jogviszonnyal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Elvárások

  • Befejezett vagy függőben lévő felsőoktatási mérnöki tanulmányok (mérnök-informatikus előny)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló feldatmegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság
  • Alapszintű IT biztonsági és hálózati ismeretek (TCP/IP, switching, routing, SSL VPN….) windows operációs rendszerek és debian alapú linux disztribúciók erős “power user” szintű ismeretek

Előnyt jelent

  • IT biztonsági technológiák ismerete: FW, IPS, SIEM, Anti-vírus, UTM gateway megoldások, tűzfal, végpontvédelem
  • CEH, CISA, CISM…
  • Valamilyen script nyelv és reguláris kifejezések ismerete (python, perl..)
  • Webes technológiák ismerete: HTML,CSS,jQuery,PHP,MySQL
  • Releváns területen szerzett tapasztalat akár saját projektekben