Nyitott pozícióink:

Junior SIEM Engineer munkatárs

Feladatok:

  • Összetett informatikai biztonsági projektekben való közreműködés
  • IT fenyegetések monitorozása
  • Incidenskezelési feladatok ellátása
  • A management technikai támogatása, fejlesztési folyamatok részterületein aktív részvétel
  • Riportok készítése

Pályakezdők és felsőoktatási jogviszonnyal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Elvárások:

  • Befejezett vagy függőben lévő felsőoktatási mérnöki tanulmányok (mérnök-informatikus előny)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló feldatmegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság
  • Alapszintű IT biztonsági és hálózati ismeretek (TCP/IP, switching, routing, SSL VPN….) windows operációs rendszerek és debian alapú linux disztribúciók erős “power user” szintű ismeretek

Előnyt jelent:

  • IT biztonsági technológiák ismerete: FW, IPS, SIEM, Anti-vírus, UTM gateway megoldások, tűzfal, végpontvédelem
  • CEH, CISA, CISM…
  • Valamilyen script nyelv és reguláris kifejezések ismerete (python, perl..)
  • Webes technológiák ismerete: HTML,CSS,jQuery,PHP,MySQL
  • Releváns területen szerzett tapasztalat akár saját projektekben

Értékesítési asszisztens

Amit nyújtunk:

  • Előre meghatározott kereteken belül rugalmas munkaidő
  • Pontosan megfogalmazott elvárások – tudni fogod, mit várunk el, így azt is, amikor teljesítetted vagy éppenséggel túlteljesítetted
  • Fejlődési, elmélyülési lehetőség az IT biztonság területén
  • Tanulási lehetőség a szakmán belül
  • Munkalehetőséget és tapasztalatot egy exponenciálisan bővülő iparágban, mely robbanásszerű növekedés előtt áll
  • Ha nálunk dolgozol, ember legyen a talpán, aki ellopja a jelszavad vagy feltöri a levelező-fiókodat, vagy akár megpróbálja ellopni a bankkártyád adataid – ha akarod, ha nem, IT biztonsági szakemberré válsz néhány hónap alatt
  • Korlátlan víz és kávé
  • Kötetlen légkör
  • Társaságban mindig lesz témád, amivel elkápráztathatod a többieket

Amit várunk Tőled:

  • Legyen alapvetően határozott fellépésed és légy nyitott az új dolgokra
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol középszintű nyelvismeret

Előnyök:

  • Idegen nyelvek ismerete
  • Ha érdekel, mit csinálnak a hackerek
  • IT jártasság az alapszintű Windows és MS Office világán kívül
  • Légy türelmes kollégáiddal szemben, és úgy bánj velük, ahogy elvárod, hogy Veled bánjanak